Αναλυτικά τα αποτελέσματα των πρώτων αγώνων του Β’ προκριματικού γύρου και το πλήρες πρόγραμμα του Europa Conference League, έχουν ως εξής:

Ντομζάλε (Σλοβενία)-Χόνκα (Φινλανδία)                                   1-1

Κάουνο Ζαλγκίρις (Λιθουανία)-Δε Νιού Σεντς (Ουαλία)            0-5

Πρίστινα (Κόσοβο)-Κόναζ Νόμαντς (Ουαλία)                            4-1

Φόλγκορ (Σαν Μαρίνο)-Χιμπέρνιανς (Μάλτα)                             1-3

Τσουκαρίτσκι (Σερβία)-Σαμκαγίτ (Αζερμπαϊτζάν)                       0-0

Αραράτ (Αρμενία)-Σλασκ (Πολωνία)                                         22/07

Αστάνα (Kαζακστάν)-ΑΡΗΣ (Ελλάδα)                                      22/07 (16:00)

ΑΕ Λεμεσού (Κυπρος)-Βλάζνια (Αλβανία)                               22/07

Πανεβέζις (Λιθουανία)-Βοϊβοντίνα (Σερβία)                            22/07

Αούστρια Βιέννης (Αυστρία)-Μπρέινταμπλικ (Ισλανδία)           22/07

Καραμπάγκ (Αζερμπαϊτζάν)-Άσντοντ (Iσραήλ)                        22/07

Κουόπιο (Φινλανδία)-Βόρσκλα Πολτάβα (Ουκρανία)             22/07

Λατσί (Αλβανία)-Ουνιβερσιτάτεα Κραϊόβα (Ρουμανία)          22/07

Μόλντε (Νορβηγία)-Σερβέτ (Ελβετία)                                     22/07

Ολίμπια Λιουμπλιάνα (Σλοβενία)-Μπιρκίρκαρα (Μάλτα)      22/07

RFS (Λετονία)-Ακαδημία Πούσκας (Ουγγαρία)                    22/07

Σότσι (Ρωσία)-Κέσλα (Αζερμπαϊτζάν)                                  22/07

Ντιναμό Τιφλίδας (Γεωργία)-Μακάμπι Χάιφα (Iσραήλ)        22/07

Ντουντελάνζ (Λουξεμβούργο)-Μποέμιανς (Iρλανδία)          22/07

Έλφσμποργκ (Σουηδία)-Μιλσάμι (Μολδαβία)                     22/07

Χάμαρμπι (Σουηδία)-Μάριμπορ (Σλοβενία)                       22/07

Απόλλων Λεμεσού (Κύπρος)-Ζίλινα (Σλοβακία)                 22/07

Βικτόρια Πλζεν (Τσεχία)-Ντιναμό Μπρεστ (Λευκορωσία)    22/07

Γκζίρα (Μάλτα)-Ριέκα (Κροατία)                         22/07

Κοπεγχάγη (Δανία)-Ζοντίνιο (Λευκορωσία)                22/07

Λοκομοτίβ Πλόβντιβ (Bουλγαρία)-Σλόβατσκο (Τσεχία)      22/07

Ντιναμό Μπατούμι (Γεωργία)-ΜΠΑΤΕ Μπορίσοφ (Λευκορωσία) 22/07

Πετροκούμπ (Μολδαβία)-Σίβασπορ (Tουρκία)               22/07

Ρίγα (Λετονία)-Σκέντιγια (Βόρεια Μακεδονία)            22/07

Σούντουβα (Λιθουανία)-Ρακόφ (Πολωνία)                  22/07

Σπάρτακ Τρνάβα (Σλοβακία)-Σεπσί (Ρουμανία)             22/07

Τέουτα (Αλβανία)-Ίντερ Κλαμπ Εσκάλντες (Ανδόρα)        22/07

ΤΣΣΚΑ Σόφιας (Bουλγαρία)-Λιέπαγια (Λετονία)            22/07

Αρντά (Bουλγαρία)-Χάποελ Μπερ Σεβά (Iσραήλ)            22/07

HB Τόρσαβν (Νησιά Φερόε)-Μπουντούτσνοστ (Μαυροβούνιο)  22/07

Σκούπι (Βόρεια Μακεδονία)-Σάντα Κλάρα (Πορτογαλία)     22/07

Βασιλεία (Ελβετία)-Παρτιζάνι (Αλβανία)                 22/07

Βελέζ Μόσταρ (Βοσνία/Ερζεγοβίνη)-ΑΕΚ (Ελλάδα)          22/07 (21:30)

Γάνδη (Bέλγιο)-Βαλερένγκα (Νορβηγία)                   22/07

Λαρν (Βόρεια Ιρλανδία)-Άαρχους (Δανία)                 22/07

Σουτιέσκα (Μαυροβούνιο)-Μακάμπι Τελ Αβίβ (Iσραήλ)      22/07

Στεάουα Β. (Ρουμανία)-Σαχτιόρ Καραγκάντι (Kαζακστάν)   22/07

Αμπερντίν (Σκωτία)-Χάκεν (Σουηδία)                     22/07

Λίνφιλντ (Β. Ιρλανδία)-Μπόρατς (Βοσνία/Ερζεγοβίνη)     22/07

Χιμπέρνιαν (Σκωτία)-Σάντα Κόλομα (Ανδόρα)              22/07

Βαλούρ (Ισλανδία)-Μπόντο Γκλιμτ (Νορβηγία)             22/07

Ντάνταλκ (Iρλανδία)-Λεβάντια (Eσθονία)                 22/07

Ντρίτα (Κόσοβο)-Φέγενορντ (Ολλανδία)                   22/07

Ουίπεστ (Ουγγαρία)-Βαντούζ (Λιχτενστάιν)               22/07

Παρτιζάν Βελιγραδίου (Σερβία)-Ντουνάισκα (Σλοβακία)    22/07

Στσζέτσιν (Πολωνία)-Όσιγιεκ (Κροατία)                  22/07

Χάιντουκ Σπλιτ (Κροατία)-Τόμπολ (Kαζακστάν)            22/07

Χαφναρφιόρντουρ (Ισλανδία)-Ρόζενμποργκ (Νορβηγία)      22/07

Σόλιγκορσκ (Λευκορωσία)-Φόλα Ες (Λουξεμβούργο)         22/07

Πηγή: sofokleousin.gr