Τα αποτελέσματα της 4ης αγωνιστικής του Nations League έχουν ως εξής:

LEAGUE A

4ος Όμιλος

Γερμανία-Ελβετία            3-3

Ουκρανία-Ισπανία            1-0

Η βαθμολογία (σε 4 αγώνες)

Ισπανία         7

Γερμανία       6

Ουκρανία      6

Ελβετία         2

LEAGUE C

1ος Όμιλος

Αζερμπαϊτζάν-Κύπρος         0-0

Μαυροβούνιο-Λουξεμβούργο    1-2

Η βαθμολογία (σε 4 αγώνες)

Λουξεμβούργο  9

Μαυροβούνιο   9

Αζερμπαϊτζάν  4

Κύπρος        1

LEAGUE D

1ος Όμιλος

Ν. Φερόε-Ανδόρα             2-0

Λετονία-Μάλτα               0-1

Η βαθμολογία (σε 4 αγώνες)

Ν. Φερόε     10

Μάλτα         5

Λετονία       3

Ανδόρα        2

2ος όμιλος

Λιχτενστάιν-Σαν Μαρίνο      0-0

Η βαθμολογία (σε 3 αγώνες)   

Γιβραλτάρ     6 -2αγ.

Λιχτενστάιν   4

Σαν Μαρίνο    1

Τετάρτη 14/10

LEAGUE A

1ος Όμιλος

Ιταλία-Ολλανδία            21:45

Πολωνία-Βοσνία             21:45

Η βαθμολογία (σε 3 αγώνες)

Ιταλία        5

Ολλανδία      4

Πολωνία       4

Βοσνία        2

2ος Όμιλος

Αγγλία-Δανία               21:45

Ισλανδία-Βέλγιο            21:45

Η Βαθμολογία (σε 3 αγώνες)

Αγγλία        7

Βέλγιο        6

Δανία         4

Ισλανδία      0

3ος Όμιλος

Κροατία-Γαλλία             21:45

Πορτογαλία-Σουηδία         21:45

Η βαθμολογία (σε 3 αγώνες)

Πορτογαλία    7

Γαλλία        7

Κροατία       3

Σουηδία       0

LEAGUE B

1ος Όμιλος

Νορβηγία-Β. Ιρλανδία       21:45

Ρουμανία-Αυστρία           21:45

Η βαθμολογία (σε 3 αγώνες)

Νορβηγία     6

Αυστρία      6

Ρουμανία     4

Β. Ιρλανδία  1

2ος Όμιλος

Σκωτία-Τσεχία              21:45

Σλοβακία-Ισραήλ            21:45

Η βαθμολογία (σε 3 αγώνες)

Σκωτία       7

Τσεχία       6

Ισραήλ       2

Σλοβακία     1

3ος Όμιλος

Ρωσία-Ουγγαρία             21:45

Τουρκία-Σερβία             21:45

Η βαθμολογία (σε 3 αγώνες)

Ρωσία        7

Ουγγαρία     6

Τουρκία      2

Σερβία       1

4ος Όμιλος

Φινλανδία-Ιρλανδία         19:00

Βουλγαρία-Ουαλία           21:45

Η βαθμολογία (σε 3 αγώνες)

Ουαλία       7

Φινλανδία    6

Ιρλανδία     2

Βουλγαρία    1

LEAGUE C

2ος Όμιλος

Εσθονία-Αρμενία            21:45

Β. Μακεδονία-Γεωργία       21:45

Η βαθμολογία (σε 3 αγώνες)

Β. Μακεδονία 5

Γεωργία      5

Αρμενία      4

Εσθονία      1

3ος Όμιλος

ΕΛΛΑΔΑ-Κόσοβο              21:45

Μολδαβία-Σλοβενία          21:45

Η βαθμολογία (σε 3 αγώνες)

ΕΛΛΑΔΑ       7

Σλοβενία     7

Μολδαβία     1

Κόσοβο       1

4ος Όμιλος

Λιθουανία-Αλβανία          19:00

Λευκορωσία-Καζακστάν       21:45

Η βαθμολογία (σε 3 αγώνες)

Καζακστάν    4

Αλβανία      4

Λευκορωσία   4

Λιθουανία    4

Πηγή: sofokleousin.gr