Στις αναμετρήσεις της 2ης αγωνιστικής σημειώθηκαν τα αποτελέσματα:

1ος όμιλος

Ρόμα-ΤΣΣΚΑ Σόφιας     0-0

Κλουζ-Γιουνγκ Μπόις   1-1

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (σε 2αγ.)

Κλουζ              4

Ρόμα               4

Γιουνγκ Μπόις      1

ΤΣΣΚΑ Σόφιας       1 

2ος όμιλος

Άρσεναλ-Ντάνταλκ      3-0

Μόλντε-Ραπίντ Βιένης  1-0

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (σε 2αγ.)

Άρσεναλ            6

Μόλντε             6

Ραπίντ Βιένης      0

Ντάνταλκ           0 

3ο όμιλος

Σλάβια Πράγας-Λεβερκούζεν  1-0

Νις-Χάποελ Μπερ Σέβα       1-0

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (σε 2αγ.)

Λεβερκούζεν        3

Χάποελ Μπερ Σέβα   3 

Σλάβια Πράγας      3

Νις                3

4ος όμιλος

Μπενφίκα-Σταντάρ Λιέγης    3-0

Ρέιντζερς-Λεχ Πόζναν       1-0

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (σε 2αγ.)

Μπενφίκα           6

Ρέιντζερς          6

Σταντάρ Λιέγης     0

Λεχ Πόζναν         0 

5ος όμιλος

Ομόνοια-Αϊντχόφεν          1-2 

Γρανάδα-ΠΑΟΚ               0-0

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (σε 2αγ.)

Γρανάδα            4

Αϊντχόφεν          3

ΠΑΟΚ               2

Ομόνοια            1 

6ος όμιλος

Σοσιεδάδ-Νάπολι            0-1

Άλκμααρ-Ριέκα              4-1 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (σε 2αγ.)

Αλκμααρ            6

Νάπολι             3

Σοσιεδάδ           3

Ριέκα              0 

7ος όμιλος

Ζόρια-Μπράγκα  1-2

ΑΕΚ-Λέστερ     1-2

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (σε 2 αγώνες)

Λέστερ             6

Μπράγκα            6

ΑΕΚ                0

Ζόρια              0 

8ος όμιλος

Μίλαν-Σπάρτα Πράγας 3-0

Λιλ-Σέλτικ          2-2

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (σε 2 αγώνες)

Μίλαν              6

Λιλ                4

Σέλτικ             1

Σπάρτα Πράγας      0 

9ος όμιλος

Σίβασπορ-Μακάμπι Τελ Αβίβ 1-2

Καραμπάχ-Βιγιαρεάλ        1-3

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (σε 2 αγώνες)

Βιγιαρεάλ          6

Μακάμπι Τελ Αβίβ   6

Καραμπάχ           0

Σίβασπορ           0 

10ος όμιλος 

Αντβέρπ-Τότεναμ           1-0

ΛΑΣΚ Λιντς-Λουντογκόρετς  4-3

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (σε 2 αγώνες)

Αντβέρπ            6 

Τότεναμ            3

ΛΑΣΚ Λιντς         3

Λουντογκόρετς      0

11ος όμιλος 

Φέγενορντ-Βόλφσμπεργκερ       1-4

ΤΣΣΚΑ Μόσχας-Ντιναμό Ζάγκρεμπ 0-0

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (σε 2 αγώνες)

Βόλφσμπεργκερ      4

ΤΣΣΚΑ Μόσχας       2

Ντιναμό Ζάγκρεμπ   2 

Φέγενορντ          1

12ος όμιλος 

Ερυθρός Αστέρας-Σλόβαν Λίμπερετς 5-1

Γάνδη-Χοφενχάιμ                  1-4

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (σε 2 αγώνες)

Χοφενχάιμ          6

Ερυθρός Αστέρας    3

Σλόβαν Λίμπερετς   3

Γάνδη              0

Πηγή: sofokleousin.gr