Τα αποτέλεσμα των ρεβάνς του Α’ προκριματικού γύρου του Europa Conference League έχουν ως εξής:

Νιουτάουν (Ουαλία) – ΝΤΑΝΤΑΛΚ (Ιρλανδία)  0-1   (0-4)

ΑΡΑΡΑΤ ΕΡΕΒΑΝ (Αρμενία) – Φεχερβάρ (Ουγγαρία)  2-0  (1-1)

Στρούγκα (Βόρεια Μακεδονία) – ΛΙΕΠΑΓΙΑ (Λετονία)  1-4  (1-1)

Γκάγκρα (Γεωργία) – ΣΟΥΤΙΕΣΚΑ (Μαυροβούνιο)   1-1   (0-1)

ΚΑΟΥΝΟ ΖΑΛΓΚΙΡΙΣ (Λιθουανία) – Γιουρόπα (Γιβραλτάρ) 2-0 (0-0)

ΚΟΥΟΠΙΟ (Φινλανδία) – Νόα (Αρμενία) 5-0   (0-1)

Ουράρτου (Αρμενία) – ΜΑΡΙΜΠΟΡ (Σλοβενία)   0-1  (0-1)

Βαλμιέρα (Λετονία) – ΣΟΥΝΤΟΥΒΑ (Λιθουανία) 0-0  (1-2)

ΝΤΙΝΑΜΟ ΜΠΑΤΟΥΜΙ (Γεωργία) – Τρε Πένε (Σαν Μαρίνο) 3-0  (4-0)

ΣΑΝΤΑ ΚΟΛΟΜΑ (Ανδόρα) – Μονς Κάλπε (Γιβραλτάρ) 4-0  (1-1)

Σεντ Τζόσεφς (Γιβραλτάρ) – ΛΕΒΑΝΤΙΑ ΤΑΛΙΝ (Εσθονία)  1-1  (1-3)

Ντίλα Γκόρι (Γεωργία) – ΖΙΛΙΝΑ (Σλοβακία) 2-1   (1-5)

Ρούναβικ (Νησιά Φαρόε) – ΧΟΝΚΑ (Φινλανδία)  1-3  (1-0)

ΠΕΤΡΟΚΟΥΜΠ (Μολδαβία) – Σίλεκς (Β. Μακεδονία)  1-0  (1-1)

Σφίντουλ Γκεόργκε (Μολδαβία) – ΠΑΡΤΙΖΑΝΙ (Αλβανία)  2-3    (2-5)

Σλίγκο Ρόβερς (Ιρλανδία) – ΧΑΦΝΑΡΦΙΟΡΝΤΟΥΡ (Ισλανδία) 1-2    (0-1)

ΔΕ ΝΙΟΥ ΣΕΪΝΤΣ (Ουαλία) – Γκλεντόραν (Β. Ιρλανδία)  2-0  (1-1)

ΓΚΖΙΡΑ ΓΙΟΥΝΑΪΤΕΝΤ (Μάλτα) – Σαντ Τζούλια (Ανδόρα)   5-3 πέν.  (0-0)

Σουίφτ Χέσπερ (Λουξεμβούργο) – ΝΤΟΜΖΑΛΕ (Σλοβενία)  1-1       (0-1)

Λάπι (Κόσοβο) – ΣΚΟΥΠΙ (Βόρεια Μακεδονία)  1-1  (0-2)

ΛΑΤΣΙ (Αλβανία) – Ποντγκόριτσα (Μαυροβούνιο)  3-0 παρ.  (0-1)

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΥΣΚΑΣ (Ουγγαρία) – Ιντερ Τούρκου (Φινλανδία) 2-0       (1-1)

ΛΑΡΝΕ (Β. Ιρλανδία) – Μπάλα Τάουν (Ουαλία)  1-0   (1-0)

ΜΠΟΧΕΜΙΑΝΣ (Ιρλανδία) – Στιάρναν (Ισλανδία)  3-0  (1-1)

Ντέτσιτς (Μαυροβούνιο) – ΝΤΡΙΤΑ (Κόσοβο) 0-1 (1-2)

Λα Φιορίτα (Σαν Μαρίνο) – ΜΠΙΡΚΙΡΚΑΡΑ (Μάλτα) 1-1   (0-1)

ΣΠΑΡΤΑΚ ΤΡΝΑΒΑ (Σλοβακία) – Μόστα (Μάλτα) 2-0  (2-3)

ΜΠΡΕΪΝΤΑΜΠΛΙΚ (Ισλανδία) – Ρασίνγκ Ουνιόν (Λουξεμβούργο) 2-0    (3-2)

Κολερέιν (Β. Ιρλανδία) – ΒΕΛΕΖ ΜΟΣΤΑΡ (Βοσνία/Ερζεγοβίνη) 1-2    (1-2)

Σαράγεβο (Βοσνία/Ερζεγοβίνη) – ΜΙΛΣΑΜΙ ΟΡΧΕΪ (Μολδαβία)  0-1    (0-0)

Κλάκσβικ (Ν. Φαρόε) – ΡΙΓΑΣ ΣΚΟΛΑ (Λετονία)  2-4 παρ.  (3-2)

ΣΛΑΣΚ (Πολωνία) – Πάιντε Λιναμεεσκόντ (Εσθονία)  2-0  (2-1)

ΒΛΑΖΝΙΑ (Αλβανία) – Σιρόκι Μπρίγεγκ (Βοσνία/Ερζεγοβίνη)  3-0  (1-3)

*Με κεφαλαία οι ομάδες που προκρίθηκαν στον Β’ προκριματικό γύρο

<Β>ΤΑ ΖΕΥΓΑΡΙΑ ΤΟΥ Β’ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΥ ΓΥΡΟΥ (22 ΚΑΙ 29 ΙΟΥΛΙΟΥ)

<Β>ΜΟΝΟΠΑΤΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ

Τέουτα (Αλβανία) – Ιντερ Κλαμπ ντ’ Εσκάλντες (Ανδόρα)

Ρίγα (Λετονία) – Σκεντίγια (Βόρεια Μακεδονία)

Ντιναμό Τιφλίδας (Γεωργία) – Μακάμπι Χάιφα (Ισραήλ)

Μπούντουτσνοστ Ποντγκόριτσα (Μαυροβούνιο) – HB Τορσχάβν (Νησιά Φαρόε)

Λίνφιλντ (Β. Ιρλανδία) – Μπόρατς Μπάνια Λούκα (Βοσνία/Ερζεγοβίνη)

Σαχτιόρ Σολιγκόρσκ (Λευκορωσία) – Φόλα Ες (Λουξεμβούργο)

Φολγκόρε (Σαν Μαρίνο) – Χιμπέρνιανς (Μάλτα)

Πρίστινα (Κόσοβο) – Κόνα’ς Κουέι Νόμαντς (Ουαλία)

Βαλούρ (Ισλανδία) – Μπόντο Γκλιμτ (Νορβηγία)

Έχει περάσει bye στην επόμενη φάση: Σάμροκ Ρόβερς (Ιρλανδία)

<Β>ΚΥΡΙΩΣ ΜΟΝΟΠΑΤΙ

Κουόπιο (Φινλανδία) – Βόρσκλα Πόλταβα (Ουκρανία)

Στεάουα Βουκουρεστίου (Ρουμανία) – Σαχτέρ Καραγκάντι (Καζακστάν)

Αρντα Καρντζάλι (Βουλγαρία) – Χαποέλ Μπερ Σεβά (Ισραήλ)

Απόλλων Λεμεσού (Κύπρος) – Ζίλινα (Σλοβακία)

Τσουκαρίτσκι (Σερβία) – Σουμγκάιτ (Αζερμπαϊτζάν)

Σουτιέσκα (Μαυροβούνιο) – Μακάμπι Τελ Αβίβ (Ισραήλ)

Αστάνα (Καζαστάν) – ΑΡΗΣ (ΕΛΛΑΔΑ)

Πετροκούμπ Χιντσέστι (Μολδαβία) – Σίβασπορ (Τουρκία)

ΑΕΛ Λεμεσού (Κύπρος) – Βλάζνια (Αλβανία)

Σότσι (Ρωσία) – Κέσλα (Αζερμπαϊτζάν)

Έλφσμποργκ (Σουηδία) – Μιλσάμι Ορχέι (Μολδαβία)

Ρίγας Σκόλα (Λετονία) – Ακαδημία Πούσκας (Ουγγαρία)

Ντιναμό Μπατούμι (Γεωργία) – ΜΠΑΤΕ Μπορίσοφ (Λευκορωσία)

Παρτιζάν (Σερβία) – Ντουνάισκα Στρέντα (Σλοβακία)

Ντάνταλκ (Ιρλανδία) – Λεβάντια Ταλίν (Εσθονία)

Γκζίρα Γιουνάιτεντ (Μάλτα) – Ριέκα (Κροατία)

Βικτόρια Πλζεν (Τσεχία) – Ντιναμό Μπρεστ (Λευκορωσία)

Κάουνο Ζαλγκίρις (Λιθουανία) – Δε Νιου Σέιντς (Ουαλία)

Ντομζάλε (Σλοβενία) – Χόνκα (Φινλανδία)

ΤΣΣΚΑ Σόφιας (Βουλγαρία) – Λιεπάγια (Λετονία)

Σκούπι (Βόρεια Μακεδονία) – Σάντα Κλάρα (Πορτογαλία)

Χιμπέριαν (Σκωτία) – Σάντα Κόλομα (Ανδόρα)

Λάρνε (Β. Ιρλανδία) – Άαρχους (Δανία)

Γάνδη (Βέλγιο) – Βαλερέγκα (Νορβηγία)

Ντουντελάνζ (Λουξεμβούργο) – Μποχέμιανς (Ιρλανδία)

Βελέζ (Βοσνία/Ερζεγοβίνη) – ΑΕΚ (ΕΛΛΑΔΑ)

Καραμπάχ (Αζερμπαϊτζάν) – Άσντοντ (Ισραήλ)

Λοκομοτίβ Πλόβντιβ (Βουλγαρία) – Σλοβάτσκο (Τσεχία)

Αραράτ Ερεβάν (Αρμενία) – Σλασκ (Πολωνία)

Ουνιβερσιτατέα Κραϊόβα (Ρουμανία) – Λάτσι (Αλβανία)

Ντρίτα (Κόσοβο) – Φέγενορντ (Ολλανδία)

Βασιλεία (Ελβετία) – Παρτιζάνι (Αλβανία)

Πογκόν Σέτσιν (Πολωνία) – Όσιγεκ (Κροατία)

Αούστρια Βιέννης (Αυστρία) – Μπρέινταμπλικ (Ισλανδία)

Ολίμπια Λιουμπλιάνας (Σλοβενία) – Μπιρκιρκάρα (Μάλτα)

Χάμαρμπι (Σουηδία) – Μάριμπορ (Σλοβενία)

Μόλντε (Νορβηγία) – Σερβέτ (Ελβετία)

Ουίπεστ (Ουγγαρία) – Βαντούζ (Λιχτενστάιν)

Σούντουβα (Λιθουανία) – Ράκοβ Τσεστόχοβα (Πολωνία)

Σπάρτακ Τρνάβα (Σλοβακία) – Σέπσι (Ρουμανία)

Χαφναρφιόρντουρ (Ισλανδία) – Ρόζενμποργκ (Νορβηγία)

Κοπεγχάγη (Δανία) – Τορπέντο Μπελάζ (Λευκορωσία)

Πανεβεζις (Λιθουανία) – Βοϊβοντίνα (Σερβία)

Χάιντουκ Σπλιτ (Κροατία) – Τομπόλ Κοστανάι (Καζακστάν)

Αμπερντίν (Σκωτία) – Χάκεν (Σουηδία).

Πηγή: sofokleousin.gr